Apel o pomoc dla chorego dziecka

Zamieszczono

Drodzy Parafianie Kolbuszowej Górnej!

W imieniu naszej maleńkiej córeczki Emilki zwracamy się do Was z gorącą i serdeczną prośbą. Prośbą o życie dla naszego dziecka. Mam na imię Anna, pochodzę z Kupna. Nasza 4 miesięczna córeczka urodziła się z bardzo poważną wadą serca. Wada ta może być zoperowana jedynie w Stanach Zjednoczonych. Jest to jedyna szansa na to, by nasza córeczka mogła normalnie żyć. Niestety jej koszt to kilka miliona złotych. W żaden sposób nie jestesmy w stanie sami, a nawet z pomocą rodziny uzbierać tej kwoty. Z jednej strony to dla nas niewyobrażalne szczęście, że jest szansa, by nasze dziecko mogło żyć, ale z drugiej strony rozpacz, że tak ogromna kwota stoi na drodze do tego życia…

Dlatego z całego naszego serca prosimy o pomoc i wsparcie w zebraniu tej kwoty. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każde dobre słowo i każdą złotówkę, którą podarujecie naszemu dziecku. Z góry gorąco i serdecznie dziękujemy!

Anna i Michał Wilk

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/emilkowe-serce

W następną niedzielę czyli 12. grudnia odbędzie się zbiórka do puszek po każdej Mszy świętej na pomoc dla chorej Emilki połączona ze sprzedażą ciasteczek i stroików świątecznych.