II Niedziela Wielkiego Postu 08.03.2020

Zamieszczono

  1. Dziś kończymy rekolekcje wielkopostne. Serdecznie dziękuję ks. Adamowi Lechwarowi za ich piękne poprowadzenie.
  2. Zapraszam dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 14.30. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00, którą poprowadzą strażacy. Dla młodzieży Droga Krzyżowa będzie odprawiona o godz. 19.00. Rozważania poprowadzą uczniowie klasy VIII. Po jej zakończeniu odbędzie się kolejna katecheza przedmałżeńska.
  3. W Kościele powszechnym przeżywamy niedzielę ad Gentes ? Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny.
  4. Dzisiaj 8 marca, obchodzimy Dzień Kobiet! Choć to świecka uroczystość, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach. Polecajmy ich życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem kobiety.
  5. W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane codziennie o godz. 17.00, tylko w sobotę o godz. 7.00.
  6. W środę po Mszy św. i Nowennie do MBNP odbędzie się spotkanie dla Rodziny Szkaplerznej.
  7. Dziękuję serdecznie ?Bóg zapłać? za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom: Michalski, Kochanowicz, Marut, Bajor i Marut. W następnym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła rodziny z domów nr 185, 185a i 185c.
  8. Dyrekcja i nauczyciele naszej szkoły zapraszają dzieci przedszkolne z rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się w sobotę o godz. 9.00. Od soboty będą też prowadzone zapisy uczniów do klasy I.
  9. Nasze przedszkole ogłasza zapisy dzieci na rok 2020/2021, które będą trwać od poniedziałku do końca marca.
  10. O prowadzenie różańca w następną niedzielę proszę różę Krystyny Wąsik.