II Niedziela Wielkiego Postu (25.02.2024)

Zamieszczono

 1. Dzisiaj przeżywamy Dzień modlitwy, postu i pomocy Kościołowi w krajach misyjnych. Po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na misje.
 2. W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane o godz. 18.00.
 3. Dzisiaj o godz. 14.15 będą Gorzkie Żale. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 – poprowadzą ją strażacy, natomiast o godz. 20.00 – następna Droga Krzyżowa, którą poprowadzi młodzież z klasy VII i schola. Próba dla scholi o godz. 19.00.
 4. W tym tygodniu obchodzimy I piątek i I sobotę miesiąca. Spowiedź w środę (2 kapłanów), czwartek i piątek od godz. 17.00.
 5. W czwartek po Mszy świętej katecheza dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
 6. W piątek o godz. 7.00 dodatkowa Msza święta, a od 8.00 odwiedzam chorych.
 7. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych, a różaniec niech poprowadzi róża Stefanii Zgnilec
 8. W dniach od 1 do 3 marca 2024 r. w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym odbędzie się Festiwal Fredrowski w Rzeszowie. Szczegóły na stronie: instytut.rzeszow.pl.
 9. Instytut Wyższych Studiów Teologicznych w Rzeszowie zaprasza na krótki kurs teologii praktycznej 3×3 pt. Jak dobrze wybierać? Szczegółowe informacje na stronie: iwst.rzeszow.pl
 10. Dziękuję serdecznie „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom: Kusik, Bogacz, Rzepka, Salach i Róg. Do ofiary dołożyły się Bogusława Fitas i Janina Olszowy.
 11. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ś. p. Józefa Turka. Powierzajmy go Bożemu miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek…”.