III Niedziela Zwykła (26.01.2019)

Zamieszczono

 1. III Niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego z woli papieża Franciszka jest obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego.
 2. W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane w następujących godzinach: w poniedziałek i we wtorek o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 17.00.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 16.00.
 4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17.00 Msza święta, po niej zaś nabożeństwo różańcowe.
 5. W najbliższą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Proszę przynieść gromnice. W tym dniu obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego – składka będzie przeznaczona na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.
 6. W piątek kolejna katecheza dla kandydatów do bierzmowania.
 7. Spotkanie dla scholi starszej w środę po Mszy świętej, dla scholi młodszej w sobotę o godz. 9.00. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów i lektorów.
 8. W środę zakończyłem wizytę duszpasterską w parafii. Bardzo serdecznie dziękuję za gościnne przyjęcie mnie w Waszych domach, wspólną rozmowę i modlitwę oraz za złożone ofiary kolędy.
 9. W niedzielę proszę o poprowadzenie różańca różę Beaty Wargackiej.
 10. Dziękuję serdecznie: ?Bóg zapłać? za sprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę rodzinom: Kusik, Rzepka, Bogacz. Do ofiary i kwiatów dołożyła się Bogusława Fitas. W następnym tygodniu proszę o dyżur w kościele parafian z domów nr 163a, 164, 164a, 165 i 165a.
 11. W tym tygodniu patronują nam:
  • 28 I ? św. Tomasz z Akwinu, doktor Kościoła.
  • 31 I ? św. Jan Bosko, wielki pedagog i apostoł młodzieży.