IV Niedziela Adwentu (20.12.2020)

Zamieszczono

 1. Dzisiaj przez godzinę przed każdą Mszą świętą będę spowiadał z zaproszonym księdzem.
 2. Od poniedziałku do czwartku zapraszam na roraty o godz. 6.00. W te dni będzie okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą świętą i godzinę po niej.
 3. Dodatkowo w środę od godz. 15.00 do 17.00 będę spowiadał z zaproszonym księdzem.
 4. W poniedziałek od godz. 9.00 odwiedzam chorych przed świętami – tych, których nie odwiedzam w pierwsze piątki. Proszę zgłosić ich nazwiska w zakrystii lub kancelarii.
 5. W poniedziałek o godz. 16.00 zapraszam na spotkanie Grupę Charytatywną.
 6. We wtorek na roratach powitamy Betlejemskie Światło Pokoju.
 7. W czwartek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy wigilijnej.
 8. Po wieczerzy wigilijnej przyjdźmy na Pasterkę. W tym roku Pasterka będzie odprawiona dwa razy: o godz. 21.30 i 24.00. Składka z pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.
 9. W piątek przypada Uroczystość Narodzenia Pańskiego, w sobotę Święto św. Szczepana, a w następną niedzielę Święto Świętej Rodziny. W te trzy świąteczne dni Msze święte będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.
 10. W Święto św. Szczepana na Mszy o godz. 10.00 odbędzie się poświęcenie owsa.
 11. Kościół w ciągu dnia jest otwarty. Pamiętajmy, aby w czasie świąt odwiedzać Pana Jezusa w szopce, a także w Najświętszym Sakramencie.
 12. O prowadzenie różańca w następną niedzielę proszę różę Renaty Urban.
 13. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 14. Dziękuję serdecznie: „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła, środki czystości, kwiaty i złożoną ofiarę rodzinom: Konefał, Konefał, Soleńscy, Pawlak, Gacek, Gacek i Augustyn.
 15. Za zmarłą Władysławę Dobrowolską będzie odprawionych 5 Mszy św. z tacy pogrzebowej. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie …”