IV Niedziela Zwykła (29.01.2023)

Zamieszczono

 1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych.
 2. Msza święta codziennie o godz. 18.00, tylko w środę o godz. 7.00 z Nowenną do Matki Bożej.
 3. W poniedziałek od godz. 17.00 okazja do spowiedzi, będzie też dodatkowy ksiądz.
 4. W czwartek 2. lutego, będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia przyjdźmy do świątyni ze świecami. Msze święte w tym dniu będą o godz. 9.00 i 18.00. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla Rodziny Szkaplerznej.
 5. Święto Ofiarowania Pańskiego jest Dniem Życia Konsekrowanego. Składka będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W piątek o godz. 7.00 Msza święta, odwiedziny chorych od godz. 8.00, a o godz. 18.00 Msza święta ku czci Serca Jezusowego. Od 17.00 okazja do spowiedzi. Po Mszy św. próba dla scholi.
 8. W sobotę o godz. 17.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i Msza święta.
 9. W sobotę o godz. 9.30 w Rzeszowie odbędzie się Dzień Formacyjny Rodziny Szkaplerznej. Wyjazd z parafii o godz. 8.00.
 10. Dziękuję serdecznie: „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom: Święcka, Jakubczyk, Jarosz, Mokrzycka i Konefał. Rodzinom Jakubczyk i Konefał dziękuję za odśnieżanie parkingu i placu przy kościele w poprzednim tygodniu Proszę, aby w tym tygodniu rozebrać szopkę i dekoracje świąteczne.
 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 12. We wtorek zakończyłem wizytę duszpasterską w parafii. Bardzo serdecznie dziękuję za gościnne przyjęcie mnie w Waszych domach, wspólną rozmowę i modlitwę oraz za złożone ofiary z okazji kolędy.
 13. W następną niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na leczenie  Rafała Niemczyka, który po wypadku komunikacyjnym ma niedowład nóg oraz kręgosłupa. Można zabrać ulotki z dodatkową informacją wyłożone z tyłu kościoła.
 14. O prowadzenie różańca za tydzień proszę Różę Bernadetty Turek.