IV Niedziela Zwykła (31.01.2021)

Zamieszczono

 1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych.
 2. Jutro Msza święta o godz. 17.00.
 3. We wtorek 2 lutego, będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia przyjdźmy do świątyni ze świecami. Msze święte w tym dniu będą o godz. 9.30 i 17.00.
 4. Święto Ofiarowania Pańskiego jest Dniem Życia Konsekrowanego. Składka będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.
 5. W środę od godz. 15.30 odbędzie się spowiedź, natomiast o godz. 17.00 Msza święta ku czci św. Błażeja z poświęceniem świec i jabłek. Po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 16.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, następnie Msza święta.
 7. W piątek o godz. 7.00 Msza święta ku czci św. Agaty z poświęceniem chleba i wody, odwiedziny chorych od godz. 8.00, a o godz. 17.00 Msza święta ku czci Serca Jezusowego. Od 16.00 okazja do spowiedzi. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
 8. W sobotę o godz. 17.00 Msza święta i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 9. W ubiegłą niedzielę zebrano do puszek jako pomoc dla mieszkańców Chorwacji 1530 złotych.
 10. Dziękuję serdecznie: „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę rodzinom: Orzech, Szalony, Róg i Tokarz. Panu Hubertowi Szalony i panu kościelnemu dziękuję za naprawę rynny. Dziękuję też za odśnieżanie przy kościele panom Konefałom oraz Tomaszowi i Pawłowi Jakubczykom. Proszę, aby w tym tygodniu rozebrać szopkę i dekoracje świąteczne.
 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj jest też do nabycia „Promyczek dobra” na luty.