XII Niedziela Zwykła (21.06.2020)

Zamieszczono

  1. Dzisiaj 9 dzieci w naszej parafii przystępuje do I Komunii świętej. W związku z tym przypominam, że został w tę niedzielę zmieniony porządek Mszy świętych: 7.00, 9.00, 11.00 i 15.00. W kolejnych dniach dzieci będą obchodzić tzw. Biały Tydzień.
  2. Zapraszam na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa: w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00, w niedziele po sumie.
  3. We wtorek będziemy obchodzić Dzień Ojca. Swoimi modlitwami obejmijmy wszystkich naszych ojców, zarówno żyjących, jak i zmarłych.
  4. W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W środę od godz. 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Pod koniec adoracji odprawimy Nowennę do Matki Bożej.
  5. Msza święta na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w naszym kościele w czwartek o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. Spowiedź z okazji zakończenia roku szkolnego odbędzie się w środę i czwartek o godz. 17.00.
  6. Dziękuję serdecznie: ?Bóg zapłać? za sprzątanie kościoła, dołożenie się do kwiatów i złożoną ofiarę rodzinom: Polek, Starzec, Goraj i Wąsik. Dziękuję rodzicom dzieci z klasy II za przygotowanie dekoracji kwiatowej i wystroju kościoła na uroczystość I Komunii świętej.
  7. Proszę, aby w następną niedzielę różaniec prowadziła róża Stefanii Zgnilec.
  8. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcam do czytania prasy katolickiej.