XIV Niedziela Zwykła (03.07.2022)

Zamieszczono

 1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Marka Gizickiego, misjonarza z Tanzanii. Składka na tacę będzie przeznaczona ma misje.
 2. W lipcu i sierpniu Msze święte będą odprawiane w niedziele i święta o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. W dni powszednie Msze święte będą odprawiane: w poniedziałek, wtorek i w sobotę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00.
 3. Zapraszam na nabożeństwa: w środę po Mszy świętej – Nowenna do Matki Bożej – zapraszam szczególnie Rodzinę Szkaplerzną, w czwartek o godz. 17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek po Mszy świętej – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 4. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych
 5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy,
  • w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, Kapłana.
 6. Od czwartku rozpoczniemy Nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej.
 7. Dziękuję serdecznie: „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę rodzinom: Łagowski, Siwiec, Ziętek, Micek, Bogacz i Czachor. Do ofiary i kwiatów dołożyły się Stanisława Tylutka i Monika Hałdaś.
 8. Proszę, aby w następną niedzielę różaniec poprowadziła róża pani Ireny Ząbczyk.
 9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 10. Na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie zebrano 1550 złotych i 6 paczek produktów. Na „świętopietrze” zebrano 500 złotych. „Bóg zapłać” za ofiarność.
 11. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ś. p. Stefanię Tokarz, natomiast w piątek zmarł ks. Jerzy Sepioł, proboszcz z Będziemyśla. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek …”.