XVIII Niedziela Zwykła (02.08.2020)

Zamieszczono

 1. We wtorek wyrusza Rzeszowska Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku ograniczona jest ona zasadniczo tylko do duchowego pielgrzymowania. Starajmy się duchowo towarzyszyć kapłanom pielgrzymom i korzystać z relacji radia ?Via?.
 2. W czwartek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Z tej okazji w Cmolasie przeżywamy kilkudniowy odpust od 6. do 9. sierpnia. Parafian zapraszam szczególnie na Mszę odpustową w sobotę o godz. 11.00.
 3. W środę od godz. 16.30 okazja do spowiedzi. O godz. 18.00 Msza święta i Nowenna do MBNP. Zapraszam szczególnie Rodzinę Szkaplerzną.
 4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 18.00 Msza święta.
 5. W I piątek o godz. 7.00 Msza święta, od godz. 8.00 odwiedzam chorych. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi, o godz. 18.00 Msza święta.
 6. W najbliższym tygodniu obchodzimy w liturgii:
  • we wtorek, 4. sierpnia, wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana;
  • w sobotę, 8. sierpnia, wspomnienie św. Dominika, kapłana.
 7. Dziękuję serdecznie: ?Bóg zapłać? za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom: Pastuła, Sitarz i Guźda. Dziękuję za kwiaty nowożeńcom.
 8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 9. W ubiegłą niedzielę zebrano do puszek na misje 3115 zł i 20 euro. ?Bóg zapłać? za złożone ofiary.
 10. O prowadzenie różańca w następną niedzielę proszę różę Stefanii Zgnilec.
 11. Przypominam, że sierpień to miesiąc trzeźwości. Zachęcam do podjęcia w tym miesiącu abstynencji od alkoholu i złożenia wpisu w księdze trzeźwości.