XXII Niedziela Zwykła (30.08.2020)

Zamieszczono

 1. Dzisiaj przy Katedrze Rzeszowskiej odbywają się Dożynki Diecezjalne.
 2. W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane codziennie o godz. 18.00. Od następnej niedzieli Msze będą odprawiane o godz. 8.00, 10.30 i 15.00.
 3. W poniedziałek od godz. 17.00 odbędzie się spowiedź z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
 4. Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego w naszym kościele zostanie odprawiona we wtorek o godz. 9.00. Po Mszy świętej odbędzie się spotkanie na boisku szkolnym. Zajęcia w szkole odbywać się będą z zachowaniem zasad sanitarnych.
 5. Dyrektor Przedszkola w Kolbuszowej Górnej informuje, że od 1. września wracają do przedszkola wszystkie zapisane dzieci. Przedszkole będzie funkcjonowało zgodnie  z wytycznymi sanitarnymi. Szczegółowe informacje otrzymają Rodzice mailowo.
 6. W środę od godz. 17.00 do 18.00 odbędzie się spowiedź przed I piątkiem miesiąca.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 8. W czwartek od godz. 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o 18.00 Msza święta. W piątek od godz. 7.00 będzie dodatkowa Msza święta, od 8.00 będę odwiedzał chorych.
 9. W piątek od godz. 17.00 spowiedź, po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 10. W sobotę o godz. 18.00 Msza święta i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 11. Dziękuję serdecznie: „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła, dołożenie się do kwiatów i złożoną ofiarę rodzinom: Starzec, Jadach, Radwański i Bryk. Nowożeńcom dziękuję za przygotowanie wystroju świątyni.
 12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Po wakacjach pojawił się miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” i „Promyczek Dobra”.
 13. W następną niedzielę proszę o prowadzenie różańca różę Marka Biestka.
 14. W Kolbuszowej na stadionie w czwartek o godzinie 18.30 odbędzie się Festiwal Psalmów Dawidowych. W festiwalu wystąpią: Kuba Badach, Andrzej Lampert, Katarzyna Liszcz, Yoni Rose, Symcha Keller i Mirna Kbbeh. Usłyszymy pieśni w języku aramejskim, którym posługiwał się Jezus Chrystus. Rejestracji należy dokonać na stronie fundacjasoar.pl. Koncert organizowany zgodnie z wytycznymi Sanepidu. Wstęp bezpłatny.
 15. Za zmarłą Stanisławę Jarosz zostanie odprawionych 5 Mszy świętych od uczestników pogrzebu. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: „Wieczne odpoczywanie …”