XXIII Niedziela Zwykła (05.09.2021)

Zamieszczono

 1. W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane codziennie o godz. 18.00, tylko w czwartek o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 7.00.
 2. W środę obchodzimy Święto Narodzenia NMP, czyli Matki Bożej Siewnej. Po Mszy świętej nastąpi poświęcenie ziarna do siewu.
 3. W tym tygodniu Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się wyjątkowo w piątek o godz. 17.00.
 4. W następną niedzielę w Kolbuszowskiej Kolegiacie przypada odpust ku czci Imienia Maryi.
 5. W środę po Mszy świętej spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III, w sobotę o godz. 9.00 zbiórka dla ministrantów i lektorów, a w następną niedzielę po sumie zapisy i spotkanie kandydatów na ministrantów.
 6. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.  
 7. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla uchodźców, a w następną niedzielę możemy wesprzeć ciężko chorą dziewczynkę z Ukrainy Sofię Palij, która potrzebuje drogiego specjalistycznego leczenia.
 8. Dziękuję serdecznie: „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom: Marut, Bajor, Marut, Michalska i Kochanowicz.
 9. W następną niedzielę proszę o poprowadzenie różańca przed sumą różę Marka Biestka.
 10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Można nabyć specjalny numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10 złotych i „Kalendarz Rolników” w cenie 20 złotych.
 11. We wtorek o godz. 18.00 w naszym Domu Kultury odbędzie się Zebranie Wiejskie, a w następną niedzielę plener folklorystyczny „Lasowiackie Ziomioki” z możliwością skorzystania ze szczepienia przeciw Covid-19.
 12. W tym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Marii Kiwak. Zostanie za nią odprawionych 7 Mszy świętych. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek …”.