XXX Niedziela Zwykła (23.10.2022)

Zamieszczono

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać modlitwą i wsparciem materialnym misjonarzy. Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na misje.
 2. Przed nami ostatnie dni października. W tym tygodniu niech różaniec poprowadzą: w poniedziałek – Akcja Katolicka, we wtorek – kandydaci do bierzmowania, w środę – klasa II, w czwartek – klasa III, w piątek – Szkolne Koło Caritas, w sobotę – klasa IV, a w niedzielę – dzieci przedszkolne z rodzicami.
 3. W piątek przypada Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 4. Zbliża się listopad, dlatego zachęcam do modlitwy za zmarłych i ofiarowania za nich odpustów. Codziennie od godz. 17.00 okazja do spowiedzi. Dodatkowo w piątek spowiedź odbędzie się od godz. 18.30 do 19.30 – będzie kilku spowiedników.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.30.
 6. We wtorek zapraszam na różaniec i Mszę świętą kandydatów do bierzmowania z rodzicami. Po Mszy św. otrzymają oni modlitewniki i odbędzie się krótkie spotkanie.
 7. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka dla ministrantów i lektorów.
 8. W poniedziałek, 31. października, o godz. 19.00 w Kolbuszowskiej Kolegiacie odbędzie się Czuwanie Modlitewne dla młodzieży z całego dekanatu. Zachęcam naszą młodzież do udziału w tym spotkaniu.
 9. We wtorek za tydzień przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą o godz. 8.00 i suma o 10.30 połączona z procesją na cmentarz.
 10. Dziękuję serdecznie: „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę rodzinom: Augustyn, Kowalska, Halat, Krystyna Dziuba i Augustyn. Do ofiary i kwiatów dołożyły się Wojdyło, Piechota, Maria Dziuba i Bajor.
 11. Z okazji Dnia Papieskiego zebrano do puszek prawie 1300 złotych. „Bóg zapłać” za ofiarność.
 12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest od dzisiaj również „Mały Gość Niedzielny” na listopad.
 13. W następną niedzielę proszę o prowadzenie różańca różę Ireny Ząbczyk.